VM: Glikozes sensoriem un insulīna sūkņiem diabēta pacientiem vajadzīgi aptuveni 11 miljoni eiro

VM: Glikozes sensoriem un insulīna sūkņiem diabēta pacientiem vajadzīgi aptuveni 11 miljoni eiro

LETA, 13.05.2026.
Glikozes sensoru un insulīna sūkņu nodrošināšanai diabēta pacientiem vajadzētu ap 11 miljoniem eiro, trešdien Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijā iezīmēja Veselības ministrijas (VM) Farmācijas departamenta direktore Inese Kaupere.

Pieteikšanās reģistrētiem LPMA biedriem.

Existing Users Log In